3D Концепт - ARton
3D концепт формат проекту
Студія дизайн інтер'єру ARton

формат проекту

3D концепт

РОЗУМНА ІНВЕСТИЦІЯ В

КОМФОРТНЕ МАЙБУТНЄ

interion design

наші переваги

Найнижча ціна на ринку

Найнижча ціна на ринку

Дизайн інтер'єрутепер не розкіш а необхідність

Перевірені ремонтні бригади

Перевірені ремонтні бригади

Cпівпрацюємо з майстрами, у яких ми впевнені щодо якості фінального ремонту за розумну ціну.

Специфікація наповнення

Специфікація наповнення

Ви отримаєте повну специфікацію матеріалів, меблів та елементів освітлення.

Проект за 30 днів

Проект за 30 днів

Це в 2 рази швидже ніж в інших компаніях.

Заощадимо 30% Вашого бюджету

Заощадимо 30% Вашого бюджету

Ми даруємо знижки 10-20% у наших партнерів на закупівлю меблів, матеріалів та освітлення.

Детальний технічний проект

Детальний технічний проект

У Вас не виникне проблем у реалізації. Ми даємо повне керівництво для будівельників.

формат проекту

[3D концепт]

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ДО КОЖНОГО ЗАВДАННЯ

- обміри;

- планування;

- 3D візуалізація всіх кімнат;

- підбір матеріалів згідно з бюджету;

- креслення для ремонтної бригади;

Обміри Обміри

Для підготовки креслення реального стану об’єкта наша команда приїжджає на об'єкт та робить точні заміри, фото та відеофіксацію по кожному з приміщень.

Обмірюються габаритні розміри приміщень, розташування комунікацій (вентиляція, каналізація, газові труби, виводи води), розташування елементів опалення (котел, радіатори, рушникосушки), а також розміри та розташування вікон та дверних отворів. Адже майже завжди у планах від забудовника є похибки. А певних деталей, які нам потрібні, забудовник не вказує взагалі. Тож, обміри потрібні, щоб врахувати норми встановлення сантехніки та техніки, розташування меблів, підшиття стелі тощо.

Даний етап є фундаменатльною відправною точкою, на основі якого будується вся подальша робота.

Планування Планування

Після обмірів архітектор розробляє обмірний план, по якому надалі виконує планування. Планування може виконуватися в рамках існуючих конструкцій стін чи виконується перепланування приміщень.

На основі технічного завдання, архітектор пропонує найбільш цікаві планувальні рішення. З представлених варіантів Ви вибираєте ідеї, що Вам сподобалися, вносите свої зауваження і доповнення. В результаті отримуєте ідеальне планувальне рішення, що враховує всі Ваші побажання і потреби.

Розробка варіантів планування ведеться з урахуванням дотримання всіх Державних будівельних норм ( ДБН) для можливості подальшого узгодження затвердженого планувального рішення в необхідних інстанціях. Також при плануванні враховуються норми функціонального зонування та аргономіки.

Візуалізація Візуалізація

Для того, щоб ви повністю могли уявити свій майбутній інтер'єр в деталях, ми створюємо фотореалістичні візуалізації. Для кожного приміщення ми подаємо зображення з декількох ракурсів, щоб ви могли детально оглянули простір, адже візуалізація наочно показує вигляд та атмосферу вашого житла після ремонту.

Дизайн виконується на основі реальних матеріалів, меблів, освітлення та ін., які ми підбираємо відповідно вашого бютжету та стилістичних уподобань.

До представлених візуалізацій ви вносите свої зауваження і доповнення. В результаті отримуєте ідеальне рішення, що враховує всі Ваші побажання і потреби.

Креслення Креслення

На даному етапі розробляється робочий проект - пакет технічних креслень, інформації та пояснень, які потрібні будівельникам, меблярам, електрикам тощо. Це “інструкція” ремонту, яка необхідна вам та майстрам, щоб втілити те, що ми з вами створили на візуалізації.

Як правило, ми готуємо від 30 до 60 креслень на кожен проєкт. Все залежить від кількості кімнат, меблів під індивідуальне виготовлення та інших рішень.

Робочий проект також включає специфікацію наповнення: матеріали, меблі, сантехніка, освітлення та ін. У специфікації ми описуємо технічні характеристики усіх елементів, які використані у візуалізації, вказуємо їх кількість, надаємо адреси усіх салонів та магазинів де Ви зможете придбати усе наповнення.

бажаєте дізнатися точні ціни?

виникли запитання?

Залишіть свої дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!


Працюємо по всій Україні