Про нас - ARton
Студія дизайн інтер'єру ARton

З НАМИ, РЕМОНТ - ПРОСТО!

Ми знаємо, наскільки складним і виснажливим буває ремонтний процес. Своєю роботою ми намагаємося допомогти вам позбутися «голового бoлю» від ремонту, зробивши його легким та приємним.

Ми пропонуємо комплексний підхід до усього процесу - від ідеї до кінцевої реалізації. Ми співпрацюємо лише з тими підрядниками, у яких ми впевнені щодо якості фінального ремонту за розумну ціну.

Ми розуміємо, наскільки важливо створити затишну оселю, в яку завжди хочеться повертатись. Тому, ми відповідально ставимось до найменших дрібниць.

З НАМИ, РЕМОНТ - ПРОСТО!

Наша місія - перевернути свідомість людей про дизайн інтер'єру, його вартості та термінів реалізації. Адже дизайн інтер’єру тепер не розкіш а необхідність

найнижча ціна

РОЗУМНА ІНВЕСТИЦІЯ В КОМФОРТНЕ МАЙБУТНЄ

РОЗУМНА ІНВЕСТИЦІЯ В КОМФОРТНЕ МАЙБУТНЄ

ARton - сучасна студія, яка займається дизайном інтер’єрів. Основна філософія нашої студії - поєднання функції та комфорту в будинках, квартирах чи інтер'єрах комерційних приміщень, які ми проектуємо.

Ми творимо сучасний дизайн, який відображає ваш стиль життя, характер та вподобання.

співпраця

Ми працюємо з надійними партнерами, які забезпечують найкращу якість матеріалів та виробів, які будуть використовуватися в наших проектах. Така постійна співпраця, до речі, також гарантує привабливі знижки нашим клієнтам.

здійснення ваших мрій

Ми вивчаємо уподобання, вимоги та потребності своїх замовників, продумуємо кожне рішення в функціональному та еститичному значенні готуючи проект до реалізації.

Ми працюємо для особливих людей, які прагнуть мати особливий об'єкт. Не такий, як у всіх. Стильний, продуманий та сучасний.

Ми працюємо для Вас, перетворюючи Ваші мрії в реальні дизайнерські бачення та готові проекти.

ЗДІЙСНЕННЯ ВАШИХ МРІЙ

бажаєте дізнатися точні ціни?

58

реалізованих об'єктів

2

роки роботи

26

перевірених підрядників

8

спеціалістів в команді

виникли запитання?

Залишіть свої дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!


Працюємо по всій Україні