Дизайн проект SHADES OF GREY - ARton
ARton design
Студія дизайн інтер'єру ARton

Дизайн у суворих рамках

гра фактур та матеріалів

Adressм.Львів

63м2

2019 р.

3D Концепт

interion design

завдання

Дизайн квартири, у житловому комплексі “Фамілія”, створювався для подружньої пари (вік 43 та 45 років). Замовником хотілося створити затишний світлий та просторий інтер’єр де б їм приємно було знаходитися після робочих буднів. Проте їм хотілося, щоб інтер’єр був сучасним, функціональним та цікавим, щоб притягував погляди гостей та викликав захват. Загалом перед нами стояло три завдання:

1. Світлий та мінімалістичний дизайн

2. Розширити або об'єднати простір

3. Не перенасичети дизайн деталями

Кожен новий проект для нас - це виклик зробити кращу роботу відповідно до завдань і потреб клієнта. Працюючи з інтер'єром на рівні ідей, ми робимо акцент на те, як він буде існувати в реальних умовах.

Антоніна - дизайнер ARton

вирішення

Ми суттєво змінили планування. Зменшили спальню проте за бажанням замовників зробили її ізольованою. Простір колишнього холу та частину спальні ми перетворили відкритий простір - зону вітальні-прихожої, адже для замовників було важливо мати місце для відпочинку та прийому гостей.

В зоні прихожої ми розташували вмістку шафу для верхніх речей, дзерколо з підсвіткою та пуф, щоб зручно було знімати та вдягати взуття.

Диван вже здавна став символом та королем лаунж-зони. Додати до нього елегантний журнальні столики, полиці для улюблених книжок та пуф для відпочинку — і маєте середньостатистичну вітальню. Додати шпоновані панелі — і маєте круте дизайнерське рішення від дизайнерів ARton.

Невелика площа кухні — це аж ніяк не перешкода для ваших задумів. Так, у відносно маленьку зону ми помістили розкладний стіл, всю необхідну кухонну техніку, заховали кухонними меблями газовий стояк, лічильник та котел.

Хоча спалня значно зменшила свої розміри після перепланування - проте вона вмістила всі необхідні меблі та не втратила функціональності та аргономіки

вихідне планування

затверджене планування

концепція

Оселя — це віддзеркалення душі господарів. Меблі, декор, навіть кольорова гама можуть розповісти не лише про вподобання та смаки мешканців, а й про їхній характер, звички та стиль життя. Команда ARton потурбувалася, щоб кожен куточок ЖК Паркові озера відображав лише найкращі риси господарів, а 38 м2 перетворилися на територію затишку, комфорту та сімейної атмосфери.

Сучасний стиль якнайкраще відповідає побажанням та ритму життя замовників. Дизайнери використали лише кольори та природні текстури, аби створити приємний та лаконічний інтер'єр.

Кажуть, перший крок — найскладніший. Тільки не в цій квартирі! Світла кольорова гама та дерев'яні поверхні одразу налаштовують на сонячний настрій. Вхідна зона та кухонна візуально відокремлена іншим підлоговим покриттям - у вигляді плитки (гексагонів). Дизайнери використали нестандартні високі двері — це візуально збільшило висоту стелі. А чорні деталі інтер'єру — родзинка оселі — ви помітите їх в усьому інтерєрі.

3D візуалізація

бажаєте дізнатися точні ціни?

виникли запитання?

Залишіть свої дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!


Працюємо по всій Україні