Дизайн проект DEEP VIOLET - ARton
ARton design
Студія дизайн інтер'єру ARton

DEEP VIOLET

ПРИРОДНІ ВІДТІНКИ ТА ФАКТУРИ

Adressм. Київ

83 м2

2019 р.

3D Концепт

interion design

завдання

Дана квартира розташована у ЖК ”Алтер Его” м. Київ.

Замовники - молода та енергійна сімейна пара, яка не полюбляє довго сидіти на одному місці. Оскільки замовників часто небуває вдома в інтерєрі для них важливе відчуття затишку та комфорту “сімейного гніздечка”.

В майбутньому подружжя планує поповнення сім’ї тому вже зараз треба потурбуватись про дитячу кімнату.

Власники апартаментів поставили перед нами п’ять основних завданнь:

1. Зробити квартиру світлою і мінімалістичною.

2. Розширити або об'єднати простір там, де це можливо.

3. Розташувати окремостоячу ванну та душ в санвузлі.

4. Виділити зону для робочого місця, та макіяжного столика.

5. Виділити зону для дитячої кімнати.

Оселя — це віддзеркалення душі господарів. Меблі, декор, навіть кольорова гама можуть розповісти не лише про вподобання та смаки мешканців, а й про їхній характер, звички та стиль життя. Саме тому дизайнери ARton турбуються, щоб кожен куточок житла відображував лише найкращі риси господарів, та перетворилися на територію затишку, комфорту та сімейної атмосфери.

Антоніна - дизайнер ARton

вирішення

У проекті цієї квартири втілено багато деталей, які не кидаються в очі. Проте саме завдяки їм виникає гармонія. Довелось попрацювати з плануванням та багатьма технічними моментами. В даній квартирі ми зносимо майже всі перегородки від забудовника, щоб звести їх заново та отримати нове розпланування, більш аргономічне та функціональне.

Із самого початку планування квартири включало два санвузли, ми їх обєднали та збільшили площу, щоб здійснити мрію господині про окремостоячу ванну та великий душ без піддону. Стильні чорні змішувачі, трендове поєднання плитки terazzo та деревяних фартур сфомувало простий та лаконічний дизайн, але в той же час вишуканий.

Кухню ми перемістили на місце колишнього гардеробу, а на її місці розташувалась простора вітальня та дитяча кімната за скляню перегородкою. Природність та практичність - це завжди затребуване та актуальне. А якщо ми говоримо про кухню, то тут їм точно варто знайти місце. Щоб старання господині були гідно оцінені, необхідна й комфортна обідня зона. Оскільки сімя постійно перебуває в русі для теплої сімейної вечері їх цілком влаштувала невелика барна стійка, проте в гардеробі завжди буде схований стіл-транформер на випадок приходу гостей або членів родини.

Оскільки молода сім’я любить приймати гостей та проводити вільний час за переглядом фільмів-простора та затишна вітальня відігравала для них особливу роль. Великий мякий диван, ексклюзивні дерев’яні панелі за ним, з підсвіткою, створюють атмосферу затишку та розслаблення.

В квартирі також знайшлось місце для просторої спальні. Тут є маленька функціональна хитрість від дизайнерів. Туалетний столик без проблем може виступити комфортним робочим місцем. Стіну за ліжком дизайнери частково задекорували текстильними панелями, які виконуватимуть функцію м’якого узголів’я, а вище фарбовані акцентним кольором гіпсові панелі.

вихідне планування

затверджене планування

концепція

Стильний дизайн квартири, яскравий, простий і, безперечно, затишний. Ці слова які найкраще опишуть цей інтер'єр, розроблений для молодої, активної сім'ї.

Дизайн апартаментів дуже простий та лаконічний, але в той же час вишуканий та виглядає дорого. Переважають білий, світло-сірий колір та деревяні елементи, як фінальний штрих. Кольоровий акцент глибокого фіолетового кольору додає інтер’єру своєрідної родзинки. Він прослідковується у кожній кімнаті у вигляді декоративної штукатурки, кольору гіпсових панелей та ін.

На 83-х квадратних метрах квартири грамотно розприділені фактури, кольорові акценти та плями. По законах колористики і композиції дизайн гармонійно спланований. Якщо Вам до вподоби, то ми праві!

Проте фуккціональна складова тут продумана ще більше: система рекуперації та кондиціонування, підключення кухонної витяжки та мийки до комунікацій в іншій частині квартири... Всі ці питання потребували кропіткої праці та саме завдяки їм виникає гармонія.

3D візуалізація

бажаєте дізнатися точні ціни?

виникли запитання?

Залишіть свої дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!


Працюємо по всій Україні