Дизайн проект TRUE BRICK - ARton
ARton design
Студія дизайн інтер'єру ARton

TRUE BRICK

шарм відкритих матеріалів

Adressм. Київ

48 м2

2020 р.

3D Концепт

interion design

завдання

Дана квартира розташована у ЖК ”Рибальський” м. Київ. Хоча вона і невелика, проте панорамні вікна та висота приміщень роблять її просторою та освітленою.

Замовник - неодружений чоловік, який не бояться відкритого бетону та цегли, любить справжні матеріали, простір та мінімалізм. Саме тому, ми отримали «зелене світло» для сміливих ідей й стильних рішень.

Проте, дизайн не повинен бути занадто брутальним та в майбутньому бути пристосованим для проживання пари.

Власник апартаментів поставив перед нами пять основних завданнь:

1. Розробити ексклюзивний дизайн в сучасному стилі з елементами лофту.

2. Візуально розширити простір, використовуючи концепцію квартири-студії.

3. Розмежувати спальну зону від інших приміщень.

4. Виділити зону для робочого місця, де буде зручно працювати.

5. Врахувати можливість проживання в квартирі подружньої пари.

Кажуть, ознакою хорошого ресторану є власник, який там вечеряє. А ознакою хорошого інтер’єру може бути дизайнер, який би сам хотів жити у квартирі з дизайном, який він створив.

Антоніна - дизайнер ARton

вирішення

Завдяки грамотному плануванні та скляній перегородці нам вдалось розмежувати спальню та кухню-вітальню.Дане рішення зберегло можливість природнього освітлення зони вітальні.

Щоб зберегти висоту приміщень дизайнери вирішили залишити автентичний бетон на стелі, доповнивши його накладними металевими світильниками та відкритою проводкою.

Ми спеціально уникали надмірного декору. У цьому проекті нам хотілось показати, що мінімалізм та натуральність виглядають дуже затишно та стильно.

Тому в якості декору стін в квартирі виступає відкрита цегляна кладка. Частини стіни, де неможливо було залишити відкриту цегляну кладку, ми оздобили білою декоратиною штукатуркую. Вона, як “біле полотно”, підкреслює фактуру та колір цегли. Також у цій квартирі не буде плінтусів. Так, так це можливо!

Чорні елементи в інтер'єрі підкрелюють об'єм квартири та додають контрасту. Дерев’яні фактури додають тепла та затишту. Тут немає яскравих кольорів, навіть диван та ліжко будуть кольору “обпаленої цегли”.

Фактура сірого бетону, навіть якщо це плитка в санвузлі, що його імітує, - це чудове полотно для відкритої цегляної кладки та гармонійно поєднується із чорною сантехнікою та чорними матовими змішувачами. А як вам невеличка рушникосушка, що за своїми розмірами повторює нішу для принадлежностей?

Хоча квартира і розроблялясь як “холостяцька берлога” проте вона буде зручною для проживання подружньої пари. Ненав’язливий інтер’єр цього простору сприятиме відпочинку та комфортному перебуванню.

вихідне планування

затверджене планування

концепція

Природні кольори та натуральність ніколи не вийдуть з моди. Основною ідеєю у інтер’єрі цього будинку є “справжність” матеріалів та фактур. Адже в цьому вся краса!

У цій квартирі чимало нестандартних рішень. Залишити на стелі ту текстуру бутону, що була від забудовника – одне з них. Ще одне: геть не приховувати лінії електромереж, а навпаки – зробити їх елементом декору, поєднавши з металевими конструкціями світильників.

Всі ці елементи лофту дозволили ще більше підкреслити теплі кольори цегляної кладки, паркетної дошки та кольору мяких меблів.

Світлі та темні текстури не суперечать один одному, а навпаки створюють додаткову деталізацію в доволі мінімалістичному інтер'єрі.

Загалом інтер’єр вийшов світлий, теплий, затишний та без зайвих деталей - ідеальний для спокійного міського життя!

3D візуалізація

бажаєте дізнатися точні ціни?

виникли запитання?

Залишіть свої дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!


Працюємо по всій Україні